BüyükAile-KumbaraKart Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Sunum ve neden,
İçinde bulunduğumuz çağın getirdiği sosyo-ekonomik şartlar ve teknolojik gelişmeler, alış-veriş sistemlerinde ve buna bağlı olarak da ödeme sistemlerinde de bazı yeni gereçlere ve sistematik yapılara gerek duyulmasını ortaya koymuştur. Bu nedenle; Üretici-Satıcı-Tüketici zinciri içindeki ödeme ve gelir düzenine ayrı bir boyut kazandıran BüyükAile-KumbaraKart Sistemi doğmuştur. Bu düzen içinde gerçekleşen tüm yapısal düzenlemelerin kaynağı son ödeme noktasında yer alan satışa esas mali belgelendirme düzeni olduğundan düzenli ve sağlıklı bir ulusal ekonomik düzenin korunmasının yanı sıra, sistem içinde yer alan kişi ve kuruluşların ilişkilerindeki düzenin de belgeli garantisi olmaktadır. BüyükAile-KumbaraKart Sistemi ile ekonomik gelir dengelerinin çok daha geniş bir paylaşımına gidilirken, fiyatların alıcı/tüketici lehine sürekli ve düzenli iyileştirilmesinin sağlanması amaçlanırken, diğer bir yanda da mal ve hizmet satıcılarının da olabildiğince çok seçkin ve seçici bir tüketici kitlesine en az tanıtım maliyeti ile sürekli ve düzenli ulaşmasının sağlanması ile birlikte “ karşılıklı kazan-kazan ilkesi “ hedeflenmiştir. Bu noktada BüyükAile-KumbaraKart Sistemi devreye girerek amaç doğrultusunda, kendi içinde organize olmuş oldukça geniş ve seçici bir tüketici kitlesi oluşturarak, alıcılar ile mal ve hizmet satıcılarını, toptancıları ve üreticileri bir araya getiren bu sistematik yapıyı ortaya çıkmıştır.

Bu özellik sayesinde, ticari kuruluşlar kendi müşterilerine verdikleri indirim puanlarının çok çok üstünde puanlar kazanırlar. BüyükAile-KumbaraKart Sisteminin bu uygulaması, şu ana kadar uygulanmakta olan tüm indirim ve indirim kartı sistemlerinden farklı kılan en önemli ayırıcı özelliğidir.

Kendileri gibi diğer bireysel kullanıcıları da sisteme davet ederek bu kişilerin alış-verişlerinden de kazanç/kazançlar sağlayabilirler. Böylesine iç içe geçmiş dayanışmacı ticari bir yapının ve BüyükAile-KumbaraKart Sisteminin içinde yer alarak herkesin birlikte kazanacağı bu sisteme girmek ve kazanç fırsatlardaki detayları öğrenmek için "Nasıl Üye Olunur?" sayfasına giderek bedelsiz üyelik işlemlerine geçiniz.
HEMEN ÜYE OL

NOT: Linke tıkladıktan sonra bekleyin üyelik sayfası açılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

En Çok Okunan Yayınlar

Kelepir Satılık Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe - SEO @chalilozdemir

Kelepir Satılık Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe - SEO @chalilozdemir